APIE MUS

Home-5-Banner-Main-ImageSEOTOP.LT – internetinės rinkodaros srities profesionalai, su netradicine filosofija ir inovatyviu požiūriu į internetinės rinkodaros galimybes. Mūsų komanda suvienijo jaunus, ambicingus, kupinus ryžto specialistus ir jau patyrusius šios srities vilkus. Kiekvieną projektą vertiname ir branginame kaip savo verslą, todėl kurdami strategiją ir ją įgyvendindami, siekiame, kad kiekvienas mūsų klientas būtų patenkintas darbo rezultatais. Kiekvienos svetainės kilimas į viršų paieškos sistemos rezultatuose mūsų komandą veikia kaip adrenalino injekcija. Nuolatos tobulėjame, mokomės ir siekiame padėti Jūsų verslui pritraukti naujus klientus bei vartotojus.

Esame didelę patirtį sukaupę marketingo, pardavimo, web kūrimo, dizaino formavimo profesionalai, SEO ekspertai ir padedame sėkmingai įgyvendinti internetinius projektus, suformuoti reprezentatyvų įmonės įvaizdį, padidinti pardavimus ir optimizuoti reklamos kaštus.

Per daugelį savo veiklos metų pastebėjome, kad mūsų paslaugomis žmonės naudojasi dėl labai įvairių priežasčių. Vieni nori padidinti savo produktų (prekių ar paslaugų) pardavimus. Kiti kreipiasi norėdami pranokti savo konkurentus arba yra pavargę dėti pastangas, kad jų svetainė nebūtų paieškos rezultatų puslapio apačioje. Mes, atsižvelgdami į Jūsų nurodytas priežastis, greitai sukuriame strategiją, padėsiančią pasiekti savo tikslų ir pateisinančią lūkesčius.

Kodėl verta rinktis mus?

Yra milijardai svetainių internete, tačiau neaišku, kaip jas pastebėti ir padaryti matomas? Mes tai žinome ir savo paslaugas jau suteikėme 65 Lietuvos ir užsienio įmonių. Jums įdomu, kodėl tiek daug verslininkų pasitiki mumis ir užsisako mūsų teikiamas paslaugas? Turime atsakymą – visas paslaugas stengiamės suteikti: greitai, kokybiškai ir profesionaliai